Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Dekoracja Światłem na Wesele


Prawda, że pięknie
Prawda, że pięknie

Szanowni Państwo,

 

Wielkorotnie zastawialiście się jak będzie wyglądał ten Wasz wyjątkowy dzień, lub też co zrobić aby Wasze wesele było wyjątkowe. Z naszą pomocą zamienicie salę weselną w istnie bajkową.

Proponujemy Państwo usługę dodatkową jaką jest  "Dekoracja Światłem" za pomocą naszych urządzeń każdy budynek, namiot, sala, nabiorą zupełnie innego oblicza, natomiast Państwa goście jak i Wy sami długo będziecie wspominać ten wystrój.

 

Dysponujemy profesjonalnymi oświetlaczami, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz posiadają wymagane dla zdrowia atesty, całość instaluje i obsługuje specjalnie przeszkolony personel naszej firmy.

 

Korzystając z usługi oprawy muzycznej  lub pokazu laserowego na " Dekorację światłem sali weselnej " otrzymacie Państwo aż 40 % rabat !

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, tymczasem niżej prezentujemy Państwu efekt naszej pracy.

" Dekoracja światłem wesele"

Tagi: "dj na wesele pomorskie", "dj wesele pomorskie", "dj na wesele słupsk", dj na wesele gdańsk, dj weselny szczecin, dj wesele trójmiasto, dj na wesele nad morzem, "dj na wesele koszalin", "weselny dj", dobry dj na twoje wesele, "dj na wesele", "dj wesele", "weselny dj"

stat4u