DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie
DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie

Pokazy laserowe

Pokazy Laserowe

Kochani, czym są pokazy laserowe ?

Jestem prawie pewny, że nie raz a nawet nie dwa zastanawialiście co zrobić aby zaskoczyć swoich gości,być  może również siebie nawzajem. Zachęcam Was abyście intensywnie przemyśleli organizację potężnego widowiska, jakimi bez wątpienia są ” Pokazy laserowe „.

Wybaczcie mi proszę „skromność ” lecz nie potrafię słowami opisać jak wspaniałe są Pokazy laserowe realizowane przed DJ PI.  Pokaz laserów to prawdziwa gra milionów barw i odcieni zsynchronizowana z podkładem muzycznym.  Nasze dopracowane pokazy laserowe czasem wywołują ciarki na plecach, innym razem uśmiech a przy jeszcze innej sytuacji łzy wzruszenia.

Pokazy Graficzne

Podczas „Pokazów Laserowych – graficznych”, promienie światła laserowego rysują w przestrzeni rozmaite wzory oraz kształty. To właśnie one w całości tworzą piękną, stworzoną specjalnie dla Was historię. Wszystko to jest wyświetlane na specjalnym ekranie. Ekran do pokazów laserowych daje widzom złudzenie, że laser rysuje w powietrzu.  Dosłownie przecina obecną wokół nas przestrzeń. Jeśli nie ma możliwości zainstalowania ekranu, pokaz laserowy Dj PI może zostać wyświetlony np. na ścianie budynku lub innej gładkiej powierzchni oddalonej nie więcej niż o 200 m od instalowanych urządzeń, dając równie widowiskowy efekt.

Pokazy Przestrzenne

Drugim rodzajem jest pokaz laserowy przestrzenny. Jest to element zdecydowanie najbardziej widowiskowy, w trakcie tego trwania, w specjalnie to tego wytworzonej mgle, promienie laserowe otaczają całą publiczność z kilku stron. Każda sekunda tego pokazu laserowego jest dokładnie dopasowana do odtwarzanego podkładu. Wiązki światła tzw.  Przestrzennego pokazu laserowego tworzą tunele, wstęgi, serca, gwiazdy, koła o pokaźnych rozmiarach. Nierzadko swoją średnicą przekraczając rozmiar od 5m do 40 metrów. Widowisko może być widoczne w zasięgu niespełna pół kilometra. Tak, macie rację, ciężko to sobie wyobrazić – to po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć!

 

Na pewno zastanawia Państwa „cena pokazu laserowego” otóż z pełną odpowiedzialnością tych słów.  Widowisko laserowe możemy stworzyć za 2000,00 złotych, a j można je zrobić za 20 000,00 złotych. Koszt „Pokazów Laserowych DJ na Twoje wesele” zależy od wielu czynników oraz pozwala dostosować rodzaj pokazu do Waszego budżetu. Przede wszystkim cena pokazu zależy od stopnia skomplikowania widowiska, oraz jego rodzaju (pomieszczenie czy otwarta przestrzeń plenerowa). Czas jego trwania (podobnie jak z fajerwerkami, długi pokaz wcale nie świadczy o tym, że będzie lepszy, liczą się emocje oraz fakt aby nie znudzić widza).
Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dostosujemy się do wymagań oraz możliwości naszych zleceniodawców.

Szanowni Państwo, koniecznie zobaczcie filmy z naszych realizacji, lecz proszę miejcie na uwadze, że film video oddaje maksymalnie 10 % efektu całego widowiska na żywo.

 

Pokazy laserowe wykonane przez DJ PI  to spektakularne widowisko na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne doświadczenie, sprzęt najwyższej światowej klasy oraz uprawnienia potwierdzone certyfikatem Wojskowej Akademii Technicznej do realizacji bezpiecznych pokazów.

 

DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie - kontakt

Skontaktuj się ze mną

Kontakt DJ a wesele pomorskie   

                                                                   Nie pozwól, by ktoś był szybszy, już dziś zarezerwuj swój termin.

Kontakt DJ na wesele pomorskie

Kontakt Dj na wesele pomorskie 

Dj na wesele pomorskie, Dj wesele Gdańsk, Dj na wesele mazowieckie, Dj wodzirej na wesele, ekskluzywny Dj na wesele, Dj na wesele. Dj na wesele Poznań, Dj na wesele Kujawsko pomorskie. DJ wesele Sopot, najlepszy Dj na wesele, DJ + Wodzirej na wesele, Dj na wesele cena. Dobry Dj na wesele , Dj Paweł Matusiak. Dj Pi Paweł Matusiak, pokazy laserowe na weselu, lasery na weselu, wesele w laserach. Dj eventowy, dj na bankiet, dj na studniówkę, Dj na urodziny, Dj wesele Ustka. Dj na wesele Chojnice, Dj wesele Tuchola. Dj na wesele Szczecin, Dj wesele Stargard, Wesele z Djem Pi. Paweł Matusiak DJ opinie, jakiego wybrać dj na wesele, weselnydj cena. DJ weselny, lasery pomorskie, konkursy na weselu, Dj Animacje wesele, Dj wesele Bytów, Dj wesele Lębork, Dj na wesele Kartuzy, Dj na wesele Kaszuby, DJ wesele Plock.