DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie
DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie

Ciężki dym

Ciężki dym – Najlepsza atrakcja na Twoje wesele

 

Ciężki dym – Najlepsza atrakcja na Twoje wesele, w końcu sam I taniec to jeden z najważniejszych elementów niemal każdego wesela, okazujący szacunek dla zaproszonych gości, młoda para jako gospodarz imprezy, rozpoczyna jej taneczną część. Skoro dzień jest wyjątkowy, podobnie jak Wasze kreacje, oraz wiele elementów jakie Was otaczają, dlaczego nie urozmaić równie ważnej części Waszego wesela, która niejednokrotnie dostarcza wyższego poziomu stresu niż przysięga podczas zaślubin?!

 

Wierzę, że zgodzicie się ze mną, że atrakcja jaką jest ciężki dym podczas pierwszego tańca to bardzo dobry pomysł !!!
Dym sprawi że podczas tańca poczujecie się Państwo jak w chmurach a efekt i zadowolenie zostanie w pamięci, szczególnie wtedy gdy dołączymy do niego fontanny iskier.

 

Taniec w chmurach jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które świetnie sobie radzą na parkiecie jak i również dla tych, których ten element przyprawia o dreszcze przerażenia.  Ekipa Foto & Video będzie miała możliwość uchwycenia niesamowitych kadrów, a goście będą oczarowani Wasztm występem.

 

Zachęcam Państwa do skorzystania z tej mega atrakcji jaką  bez wątpienia jest profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu, która jest bardzo wydajną maszyną schłodzoną za pomocą suchego lodu, dzięki czemu efekt jest tak widowiskowy. Poniżej kilka ujęć z użyciem wytwornicy ciężkiego dymu do I tańca.

 

DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie - kontakt

Skontaktuj się ze mną

                                                                    Nie pozwól, by ktoś był szybszy, już dziś zarezerwuj swój termin.