DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie
DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie

Oprawa muzyczna

Jak ważne, jest dobre nagłośnienie, prowadzenie imprezy, kultura słowa oraz dobór repertuaru, wie każdy organizator imprezy od tych najbardziej kameralnych do największych koncertów.

 

Jeśli szukasz naprawdę profesjonalnej i dobrej oprawy muzycznej, Zapraszam Cię do współpracy, a jako dobry dj na wesele zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Wasza impreza była najlepszą na jakiejkolwiek mieliście przyjemność być.

Jestem  człowiekiem z duszą i polotem. Czasami gram rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staram sie sprawić, aby zabawa z moim udziałem na długo zapadła w pamięć klientom. Pozwolę sobie na określenie profesjonalista ponieważ muzyką zajmuję się na co dzień. Gram praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne hity ostatnich 50 lat. Moja muzyka i talent „serio nie przesadziłem” wodzirejsko – konferansjerski jest w stanie ożywić każdą imprezę – czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

 

Oprócz muzyki mechanicznej, mogę wprowadzić masę elementów związanych z wokalem na żywo, zabawę Karaoke, czy też konkursy muzyczne. W skład  mojej ekipy  wchodzi  dwóch muzyków i  wokalista: Paweł Matusiak świetny DJ, jego odbicie lustrzane super showman z ogromnym poczuciem humoru jak i taktu oraz dusza tych dwojga jako potężny wokal o charakterystycznym barytonowym tembrze głosu.  „Jesteśmy” znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych na wysokim poziomie co gwarantuje ogromną dawkę humoru, po

łączoną ze smakiem i komfortowym samopoczuciem. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, koniecznie obejrzyj jak pracuję w serwisie Youtube lub poświęć odrobinę czasu na niezobowiązujące spotkanie!

 

Jako mam nadzieję prawie najlepszy Dj , showman czy Wodzirej obsługuję imprezy wszędzie tam gdzie liczy się dobra zabawa, przystojny prowadzący 😉 oraz muzyka dla każdego pokolenia. Miejsce nie ma znaczenia ! dojadę w każde miejsce na świecie. Do zobaczenia na Twojej imprezie.

DJ / Wodzirej Paweł Matusiak to dobry wybór i gwarantowana zabawa!

 

 

 

DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie - kontakt

Skontaktuj się ze mną

                                                                    Nie pozwól, by ktoś był szybszy, już dziś zarezerwuj swój termin.