DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie
DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie

Pokazy laserowe

 

Kochani,

Jestem prawie pewny, że nie raz a nawet nie dwa zastanawialiście co zrobić aby zaskoczyć swoich gości,być  może również siebie nawzajem. Zachęcam Was abyście intensywnie przemyśleli organizację potężnego widowiska, jakim jest bez wątpienia ” Pokaz laserów „.

Wybaczcie mi proszę „skromność ” lecz nie potrafię słowami opisać jak wspaniałe są Pokazy laserowe Promo Events to prawdziwa gra milionów barw i odcieni zsynchronizowana z podkładem muzycznym, który czasem wywołuje ciarki na plecach, innym razem uśmiech a przy jeszcze innej sytuacji łzy wzruszenia.

 

Podczas „Pokazów graficznych Promo Events”, promienie światła laserowego rysują w przestrzeni rozmaite wzory oraz kształty, które w całości tworzą piękną stworzoną specjalnie dla Was historię. Wszystko to jest wyświetlane na specjalnym ekranie,(rozmiar od 1,8 m x 3 m

do 3m x 5 m) który daje widzom złudzenie, że laser rysuje w powietrzu, dosłownie przecina obecną wokół nas przestrzeń. Jeśli nie ma możliwości zainstalowania ekranu, laser show może zostać wyświetlony np. na ścianie budynku lub innej gładkiej powierzchni oddalonej nie więcej niż o 200 m od instalowanych urządzeń, dając równie widowiskowy efekt.

 

Drugim rodzajem jest pokaz laserowy przestrzenny, jest to element zdecydowanie najbardziej widowiskowy, w trakcie tego trwania, w specjalnie to tego wytworzonej mgle, promienie laserowe otaczają całą publiczność z kilku stron. Każda sekunda tego pokazu laserowego jest dokładnie dopasowana do odtwarzanego podkładu a wiązki światła tzw Beam laser show tworzą tunele, wstęgi, serca, gwiazdy, koła o pokaźnych rozmiarach nierzadko swoją średnicą przekraczając rozmiar od 5m do 40 metrów. Widowisko może być widocze w zasięgu niespełna pół kilometra. Tak, macie rację, ciężko to sobie wyobrazić – to po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć!

 

Na pewno zastanawia Państwa „cena pokazu laserowego” otóż z pełną odpowiedzialnością tych słów,

można zrobić widowisko laserowe za 2000,00 złotych i można je zrobić za 20 000,00 złotych. Koszt „Pokazów Laserowych Promo Events” zależy od wielu czynników oraz pozwala dostosować rodzaj pokazu do Waszego budżetu. Przede wszystkim cena pokazu zależy od stopnia skomplikowania widowiska, miejsca świecenia (pomieszczenie czy otwarta przestrzeń plenerowa), czasu jego trwania (podobnie jak z fajerwerkami, długi pokaz wcale nie świadczy o tym, że będzie lepszy, liczą się emocje oraz fakt aby nie znudzić widza).
Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dostosujemy się do wymagań oraz możliwości naszych zleceniodawców.

Szanowni Państwo, koniecznie zobaczcie filmy z naszych realizacji, lecz proszę miejcie na uwadze, że film video oddaje maksymalnie 10 % efektu całego widowiska na żywo.

 

Pokazy laserowe Promo Events to spektakularne widowisko na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne doświadczenie, sprzęt najwyższej światowej klasy oraz uprawnienia potwierdzone certyfikatem Wojskowej Akademii Technicznej do realizacji bezpiecznych pokazów.

 

DJ PI Paweł Matusiak - najlepszy Dj na wesele, pokazy Laserowe, dekoracja Światłem, Trójmiasto, pomorskie - kontakt

Skontaktuj się ze mną

                                                                    Nie pozwól, by ktoś był szybszy, już dziś zarezerwuj swój termin.