Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Pokazy Fajerwerków na weselu


Widowiska pirotechniczne
Widowiska pirotechniczne

Szanowni Państwo,

 

Pomysłów na urozmaicenie organizowanej przez Was imprezy na pewno jest mnóstwo, jednak pozwólcie, że zachęcę Państwa do pewnego standardu jakim bez wątpienia jest pokaz fajerwerków na weselu, bankiecie, szkoleniu i wszędzie tam gdzie należy podkreślić rangę wydarzenia i jednocześnie mieć świadomość dobrze wydanych pieniędzy.


Przez wszystkie lata pracując jako DJ na wesele, czy też jako wodzirej widziałem już najróżniejsze atrakcje w związku z czym naprawdę ciężko mnie zaskoczyć ( - serio jestem bardzo wymagającym widzem ;) ) dlatego też współpracę opieram tylko na doświadczeniu najlepszych z najlepszych bowiem poza doświadczeniem liczy się ponad wszystko bezpieczeństwo !


Na temat piękna sztucznych ogni nie będę Państwa zanudzał a skoro o tym mowa proszę pamiętajcie, nie długi czas pokazu wpływa na jego efektywność a dynamika i elementy zaskoczenia oraz tzw. nie dosyt jaki pozostanie u widza po zakończonym spektaklu .

Widowisko, które mimo lat zachwyca najbardziej wymagających widzów

 

Najwyższy czas pomówić o konkretach, zatem Kochan  pokaz fajerwerków powinien być przede wszystkim widowiskowy i dynamiczny, mówiąc wprost nie dłuższy niż 4 - 5 minut i z konkretnym finiszem,  przeciwnie w tym wypadku do nocy poślubnej  ;). Większość naszych widowisk jest przygotowana pod specjalny podkład muzyczny co, spójnie tworzy niesamowity efekt, obecnie zdradzę Wam rąbek tajemnicy - pracujemy nad widowiskiem laserowo - pirotechnicznym ( Serio - absolutny szał na miarę widowisk z największych stolic naszego globu )

 

Widowisko jakie mogę i chcę Państwu zaproponować zależy głównie od Państwa wyobraźni oraz możliwości, wszystkie kwestie związane z tą wspaniałą atrakcją weselną ustalamy indywidualnie. Jednak aby mieli Państwo wyobrażenie na ten temat poniżej zamieszczam 3 filmy wideo, które odpowiadają trzem propozycjom  finansowym, pamiętajcie również, że ceny zaprezentowane i ustalone podczas rozmowy uzyskacie tylko poprzez zamówienie złożone za naszym pośrednictwem, dzięki wypracowanym rabatom które oddaję Wam, co mam w zamian - Niesamowite show i satysfakcję, która procentuje w przyszłości !

 

Jeśli narodziły się pytania, z wielką przyjemnością udzielimy na nie odpowiedzi, zatem proszę nie zastanawiaj się zbyt długo i skontaktuj się ze mną już dzisiaj ! + 48 535 040 003 weselnydj@gmail.com

 

Tymczasem zapraszam do obejrzenia filmów, z poprzednich realizacji: 

 

Przykładowy pokaz przy budżecie 1500,00 zł 

 

 

 

Przykładowy pokaz przy budżecie 2000,00 zł 

 

 

 Przykładowy pokaz przy budżecie 3000,00 zł