Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Pokazy laserowe


www.pokazlaserow.pl
Posiadamy najważniejszy certyfikat bezpieczeństwa
Posiadamy najważniejszy certyfikat bezpieczeństwa

Kochani, 

 

Jestem prawie pewny, że nie raz a nawet nie dwa zastanawialiście co zrobić aby zaskoczyć swoich gości,być  może również siebie nawzajem. Zachęcam Was abyście intensywnie przemyśleli organizację potężnego widowiska, jakim jest bez wątpienia " Pokaz laserów ". 

 

Wybaczcie mi proszę "skromność " lecz nie potrafię słowami opisać jak wspaniałe są Pokazy laserowe Promo Events to prawdziwa gra milionów barw i odcieni zsynchronizowana z podkładem muzycznym, który czasem wywołuje ciarki na plecach, innym razem uśmiech a przy jeszcze innej sytuacji łzy wzruszenia.

Grafika laserowa
Grafika laserowa

Istnieją dwa rodzaje tego spektakularnego widowiska, pokazy graficzne i przestrzenne.
Podczas "Pokazów graficznych Promo Events", promienie światła laserowego rysują w przestrzeni rozmaite wzory oraz kształty, które w całości tworzą piękną stworzoną specjalnie dla Was historię. Wszystko to jest wyświetlane na specjalnym ekranie,(rozmiar od 1,8 m x 3 m do 3m x 5 m) który daje widzom złudzenie, że laser rysuje w powietrzu, dosłownie przecina obecną wokół nas przestrzeń. Jeśli nie ma możliwości zainstalowania ekranu, laser show może zostać wyświetlony np. na ścianie budynku lub innej gładkiej powierzchni oddalonej nie więcej niż o 200 m od instalowanych urządzeń, dając równie widowiskowy efekt.

Przestrzenny pokaz laserowy
Przestrzenny pokaz laserowy

Drugim rodzajem jest pokaz laserowy przestrzenny, jest to element zdecydowanie najbardziej widowiskowy, w trakcie tego trwania, w specjalnie to tego wytworzonej mgle, promienie laserowe otaczają całą publiczność z kilku stron. Każda sekunda tego pokazu laserowego jest dokładnie dopasowana do odtwarzanego podkładu a wiązki światła tzw Beam laser show tworzą tunele, wstęgi, serca, gwiazdy, koła o pokaźnych rozmiarach nierzadko swoją średnicą przekraczając rozmiar od 5m do 40 metrów. Widowisko może być widocze w zasięgu niespełna pół kilometra. Tak, macie rację, ciężko to sobie wyobrazić - to po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć!

Na pewno zastanawia Państwa "cena pokazu laserowego" otóż z pełną odpowiedzialnością tych słów, można zrobić widowisko laserowe za 500,00 złotych i można je zrobić za 20 000,00 złotych. Koszt "Pokazów Laserowych Promo Events" zależy od wielu czynników oraz pozwala dostosować rodzaj pokazu do Waszego budżetu.

Przede wszystkim cena pokazu zależy od stopnia skomplikowania widowiska, miejsca świecenia (pomieszczenie czy otwarta przestrzeń plenerowa), czasu jego trwania (podobnie jak z fajerwerkami, długi pokaz wcale nie świadczy o tym, że będzie lepszy, liczą się emocje oraz fakt aby nie znudzić widza).
Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dostosujemy się do wymagań oraz możliwości naszych zleceniodawców.

Szanowni Państwo, koniecznie zobaczcie filmy z naszych realizacji, lecz proszę miejcie na uwadze, że film video oddaje maksymalnie 10 % efektu całego widowiska na żywo.

Widowiska laserowe na najwyższym poziomie
Widowiska laserowe na najwyższym poziomie

 

Pokazy laserowe Promo Events to spektakularne widowisko na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne doświadczenie, sprzęt najwyższej światowej klasy oraz uprawnienia potwierdzone certyfikatem Wojskowej Akademii Technicznej do realizacji bezpiecznych pokazów.

Przestrzenny pokaz laserowy wykonany na zlecenie firmy Volvo  Truck

Przestrzenny Pokaz Laserowy - Wesele Aleksandy & Adama Dolina Charlotty

Tak świeciliśmy podczas Światełka do nieba przy 23 finale WOŚP w Słupsku #pokazlaserow #laseryslupsk

Przestrzenny pokaz laserowy - wykonany podczas pikniku nad jeziorem w miejscowość Borzyszkowy

Pokaz laserów zrezliowany w trakcie przedstawienia o Harrym Potterze w Ustce

Plenerowy Pokaz przestrzenny ok 1400 osób - świecony w palecie RGB 

Graficzny pokaz laserowy stworzony na V rundę Gali Sportów walki w Białogardzie

_______________________________________________________________________________________________________

 

Tagi: "dj na wesele pomorskie", "dj wesele pomorskie", "dj na wesele słupsk", dj na wesele gdańsk, dj weselny szczecin, dj wesele trójmiasto, dj na wesele nad morzem, "dj na wesele koszalin", "weselny dj", dobry dj na twoje wesele, "dj na wesele", "dj wesele", "weselny dj"