Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Dj na wesele - REPERTUAR


Szanowni Państwo, zdobywane przez lata doświadczenie, pozwoliło mi na zgromadzenie całkiem obszernej dyskografii, zarówno muzyki polskiej jak i zagranicznej od lat 30 ubiegłego stulecia po najnowsze hity list przebojów.

Myślę, że podstawową cechą która odróżnia Dj-a od zespołu muzycznego jest właśnie to, że prezenter zagra każdy utwór w znanym, oryginalnym i co najważniejsze nie sfałszowanym brzmieniu.

Jeżeli chcielibyście poznać schemat lub kolejność utworów granych przeze mnie, jest mi przykro ale muszę Was rozczarować, aby określić muzykę muszę zobaczyć gości, wyczuć gusta muzyczne a dzieje się to tak szybko, że nigdy nie zdąrzyłem zapisać :), a tak poważnie to takie pojęcie nie istnieje ponieważ każda impreza jest inna, a więc i repertuar zawsze ze smakiem i wyczuciem jest dobierany na bieżąco.

 

 

___________________________________________________________________________________

DJ, Wodzirej Paweł Matusiak to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!

 

Tag: "dj na wesele pomorskie", "dj wesele pomorskie", "dj na wesele słupsk", "dj słupsk", dj na wesele gdańsk, dj weselny szczecin, dj wesele trójmiasto, dj na wesele nad morzem, "dj na wesele koszalin", "weselny dj", dobry dj na twoje wesele, "dj na wesele", "dj wesele", "weselny dj", "pokazy laserów" ,"lasery na weselu "

 

stat4u